Telefon Destek: 0532 069 81 85 Adres: Eski Mahalle Resul Bey Sokak No:15 Ortahisar Nevşehir
HAKKIMIZDA
Tulpar Kapadokya Cave Hotel
              250 yılın üzerinde olduğu bilinen ve itina ile eski görünümü korunup,restore ederek hazırladığımız dokuz odalı Kapadokya'nın en yüksek peribacasının eteğinde yer alan bölgenin tarihi dokusunu hissettiren, etkileyici güzellikte tamamen orjinal eski mağara ve taş binadır.

Duvalarının eskinin karakteristik özelliğini yaşarken mağara odalarda kapı açılırken alacağınız sabun kokusu ve bahçesinde lavantaların mis gibi kokusuyla güne güzel bir kahvaltı ile başlacayacak daha sonra günün her saatinde  vadimiz ve kafemizde keyifli saatler geçirebileceksiniz.

Kapadokya'nın merkezinde konaklayınız kaldığınız süre boyunca kayifli bir tatil geçirmeniz için her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

En büyük dileğimiz büyük bir keyifle düzenlediğimiz bu mekanı misafirlerimizle paylaşmak ve misafir olarak girdiğiniz kapımız dan birer dost olarak çıkmanızı sağlamaktır.

Yöremizin en güzel zamanları olan bahar ve yaz aylarının dışında, kışında gelip kapadokya'yı sakin sakin gezmelerini,kışında açık olan otelimizin huzurlu ortamında keyifle dinlenmenizi öneririz.
Select Languages